:: pamięci

Reguły postępowania przy składaniu zamówienia na plik z zawartością pamięci.

Na górze ekranu wyświetlana jest lista, która dzieli sprzęt na poszczególne kategorie (OTVC, SAT, VCR, monitory, audio, itd.). Po wybraniu jednej z tych kategorii pokazuje się tabela ze sprzętem. Każda pozycja na liście jest tak scharakteryzowana, aby umożliwić użytkownikowi precyzyjną identyfikację naszych materiałów. W odpowiednich polach wpisane są informacje o producencie sprzętu, nazwie modelu i/lub chassis, typie procesora i typie zastosowanej pamięci.

Kliknięcie na pole określające typ pamięci spowoduje wywołanie okienka logowania. Po wpisaniu loginu i hasła możliwe jest pobranie wybranej zawartości pamięci.

Nasza oferta jest ciągle wzbogacana. Aby ją jeszcze bardziej uatrakcyjnić, proponujemy swoisty handel wymienny - coś za coś. Ilość pobrań, które mogą zostać zrealizowane na konto każdego użytkownika, jest ograniczona do 10. Po przekroczeniu limitu pobrań wyświetlany jest komunikat informujący o tym fakcie. Odblokowanie dostępu jest możliwe po przesłaniu przynajmniej jednego zrzutu pamięci z własnych zbiorów. Nie należy przysyłać plików z niesprawdzoną, przypadkową zawartością. Zależy nam na zrzutach sprawdzonych, z działającego sprzętu. Proszę nie przysyłać plików znalezionych w internecie.

Uwaga:
Nie jesteśmy w stanie zweryfikować poprawności informacji nadsyłanych przez użytkowników tej strony, dlatego też nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne problemy wynikające z wykorzystania tych materiałów. Apelujemy do wszystkich, aby nadsyłali tylko sprawdzone informacje. Leży to w interesie każdego, zarówno nas jako animatorów tej strony, jak i wszystkich potencjalnych odbiorców tych materiałów.